Lakossági akkumulátorhttps://landriano.hu/akkumulator/lakossagi/type-atom2026-11-07T11:49:01+01:00MYOBHUAWEI LUNA2000-10KW-C1 vezérlő2026-10-22T09:28:23+02:002026-10-22T09:28:23+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=740&name=huawei-luna2000-10kw-c1-vezerlo&Itemid=60978&category_pathway=10093<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/luna2000-10kw-c1.jpg"/></td><td><h1>Huawei LUNA2000-10KW-C1 – Intelligens energiatároló teljesítményvezérlő modul</h1>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-10KW-C1 intelligens teljesítményvezérlő modul</strong> a Huawei LUNA2000-S1 akkumulátoros energiatároló rendszerek központi vezérlőegysége. A készülék a kompatibilis Huawei LUNA2000-5-E1 és LUNA2000-7-E1 LiFePO4 akkumulátormodulokkal együttműködve biztosítja az energiatároló rendszer működését, intelligens energiagazdálkodását és az akkumulátorok töltési, illetve kisütési folyamatainak vezérlését.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 a <strong>Huawei Smart String Energy Storage System</strong> moduláris energiatárolási megoldásának része, amely lehetővé teszi a napelemes rendszerek energiatárolási kapacitásának rugalmas kialakítását és későbbi bővítését.</p>
<p>A teljesítményvezérlő egység egy, kettő vagy három kompatibilis akkumulátormodullal használható. A rendszer kapacitása a választott akkumulátormoduloktól függően 5 kWh-tól akár 20,7 kWh-ig bővíthető egyetlen energiatároló egységen belül.</p>
<h2>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 legfontosabb előnyei</h2>
<ul>
<li><strong>Intelligens energiatároló-vezérlés:</strong> a Huawei LUNA2000-S1 rendszer akkumulátoros működésének irányításához.</li>
<li><strong>Moduláris rendszerkialakítás:</strong> egy vezérlőegységhez legfeljebb három kompatibilis akkumulátormodul csatlakoztatható.</li>
<li><strong>Akár 20,7 kWh energiatárolási kapacitás:</strong> három Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodullal.</li>
<li><strong>Akár 10,5 kW rendszerszintű töltési és kisütési teljesítmény:</strong> megfelelő, hárommodulos konfiguráció esetén.</li>
<li><strong>LiFePO4 akkumulátor-kompatibilitás:</strong> Huawei LUNA2000-5-E1 és LUNA2000-7-E1 akkumulátormodulokkal.</li>
<li><strong>Huawei Module+ technológia:</strong> intelligens, beépített energiaoptimalizálással rendelkező energiatároló rendszer.</li>
<li><strong>100%-os kisütési mélység (DoD):</strong> a rendszerben használt akkumulátorok névleges kapacitásának kihasználása a gyártói tesztfeltételek szerint.</li>
<li><strong>Ötrétegű rendszerszintű biztonsági kialakítás:</strong> fejlett védelem a biztonságos energiatárolás érdekében.</li>
<li><strong>Kábelmentes modulcsatlakoztatás:</strong> egyszerűbb telepítés és gyorsabb szerelhetőség.</li>
<li><strong>Huawei hibrid inverter-kompatibilitás:</strong> számos SUN2000 és SUN5000 sorozatú inverterrel használható.</li>
<li><strong>Kompakt kialakítás:</strong> mindössze 150 mm magas és 10 kg tömegű teljesítményvezérlő egység.</li>
</ul>
<h2>Huawei LUNA2000-S1 – Rugalmasan bővíthető energiatároló rendszer</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modul egyik legfontosabb előnye a moduláris kialakítás. Egy teljesítményvezérlő és egy–három kompatibilis akkumulátormodul felhasználásával különböző kapacitású energiatároló rendszerek építhetők ki.</p>
<p>A rendszer támogatja a Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh-s és a LUNA2000-7-E1 6,9 kWh-s akkumulátormodulokat, amelyek a gyártó által megadott konfigurációkban kombinálhatók.</p>
<p><strong>Elérhető energiatároló konfigurációk:</strong></p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Huawei energiatároló rendszer</th><th>Hasznos kapacitás</th></tr>
<tr>
<td>LUNA2000-5-S1</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-7-S1</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-10-S1</td>
<td>10 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-12-S1</td>
<td>11,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-14-S1</td>
<td>13,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-15-S1</td>
<td>15 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-17-S1</td>
<td>16,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-19-S1</td>
<td>18,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-21-S1</td>
<td>20,7 kWh</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>A rendszer a változó energiafogyasztási igényekhez igazítható, így a kezdetben kisebb kapacitású energiatároló megfelelő akkumulátormodulok hozzáadásával később is bővíthető.</p>
<p>Kompatibilis Huawei SUN2000-MB0 inverterekkel akár négy LUNA2000-S1 energiatároló rendszer párhuzamos üzemeltetése is támogatott, a gyártói rendszerkövetelmények figyelembevételével.</p>
<h2>Intelligens töltés- és kisütésvezérlés</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 a LUNA2000-S1 energiatároló rendszer vezérlőegységeként támogatja az akkumulátorok töltési és kisütési folyamatait.</p>
<p>A rendszer maximális töltési és kisütési teljesítménye a beépített akkumulátormodulok számától függ:</p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Akkumulátormodulok száma</th><th>Max. töltési/kisütési teljesítmény</th></tr>
<tr>
<td>1 modul</td>
<td>3,5 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>2 modul</td>
<td>7 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>3 modul</td>
<td>10,5 kW</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>Az intelligens energiagazdálkodás lehetőséget biztosít a napelemes rendszer által megtermelt többletenergia tárolására, majd annak későbbi felhasználására.</p>
<p>A Huawei Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a rendszer működését és az akkumulátorokban rendelkezésre álló kapacitás hatékony kihasználását.</p>
<h2>Huawei inverter-kompatibilitás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modullal kialakított LUNA2000-S1 energiatároló rendszer több Huawei hibrid invertercsaláddal kompatibilis.</p>
<p><strong>Támogatott Huawei invertercsaládok többek között:</strong></p>
<ul>
<li>Huawei SUN2000-L1</li>
<li>Huawei SUN2000-LB0</li>
<li>Huawei SUN2000-LC0</li>
<li>Huawei SUN2000-M1</li>
<li>Huawei SUN2000-MAP0</li>
<li>Huawei SUN2000-12/15/17/20/25K-MB0</li>
<li>Huawei SUN5000-LB0</li>
<li>Huawei SUN5000-MAP0</li>
<li>Huawei SUN5000-MB0</li>
</ul>
<p>A pontos kompatibilitás az inverter típusától, szoftververziójától és a rendszer kialakításától is függhet. A telepítés előtt a Huawei aktuális kompatibilitási dokumentációjának ellenőrzése szükséges.</p>
<h2>Ötrétegű biztonsági rendszer és megbízható működés</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer ötrétegű biztonsági kialakítással rendelkezik, amely a következő védelmi szinteket foglalja magában:</p>
<ul>
<li>Cellaszintű védelem</li>
<li>Elektromos szintű védelem</li>
<li>Szerkezeti védelem</li>
<li>Aktív biztonsági védelem</li>
<li>Vészhelyzeti védelem</li>
</ul>
<p>A komplett energiatároló rendszer IP66 védettséggel és természetes konvekciós hűtéssel rendelkezik.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 rendszer −20 °C és +55 °C közötti üzemi hőmérsékletre készült. A gyártó által megadott zajkibocsátás 29 dB alatti, meghatározott laboratóriumi körülmények között.</p>
<p>A modulok közötti kábelmentes csatlakoztatás egyszerűbb telepítést biztosít. Az energiatároló rendszer padlóra állítva, vagy megfelelő opcionális tartószerkezet alkalmazásával falra szerelve is telepíthető.</p>
<h2>Huawei LUNA2000-10KW-C1 műszaki adatok</h2>
<table>
<tbody>
<tr><th>Műszaki paraméter</th><th>Érték</th></tr>
<tr>
<td>Gyártó</td>
<td>Huawei</td>
</tr>
<tr>
<td>Típus</td>
<td>LUNA2000-10KW-C1</td>
</tr>
<tr>
<td>Terméktípus</td>
<td>Energiatároló teljesítményvezérlő modul</td>
</tr>
<tr>
<td>Kompatibilis rendszer</td>
<td>Huawei LUNA2000-S1</td>
</tr>
<tr>
<td>Kompatibilis akkumulátormodulok</td>
<td>LUNA2000-5-E1, LUNA2000-7-E1</td>
</tr>
<tr>
<td>Teljesítményvezérlők száma rendszerenként</td>
<td>1 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodulok száma rendszerenként</td>
<td>1–3 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer hasznos energiatárolási kapacitása</td>
<td>5–20,7 kWh, konfigurációtól függően</td>
</tr>
<tr>
<td>Max. rendszerszintű töltési/kisütési teljesítmény</td>
<td>10,5 kW (3 modullal)</td>
</tr>
<tr>
<td>Üzemi feszültségtartomány egyfázisú rendszerben</td>
<td>350–560 V</td>
</tr>
<tr>
<td>Üzemi feszültségtartomány háromfázisú rendszerben</td>
<td>600–980 V</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer kommunikációja</td>
<td>RS485 / FE / CAN</td>
</tr>
<tr>
<td>Teljesítményvezérlő mérete</td>
<td>590 × 255 × 150 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Teljesítményvezérlő tömege</td>
<td>10 kg</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátorrendszer hűtése</td>
<td>Természetes konvekció</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer védettsége</td>
<td>IP66</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer üzemi hőmérséklete</td>
<td>−20 °C – +55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítés</td>
<td>Padlóra állítva, opcionálisan falra szerelve</td>
</tr>
<tr>
<td>Párhuzamos energiatároló rendszerek száma</td>
<td>Legfeljebb 4, kompatibilis MB0 inverterrel</td>
</tr>
<tr>
<td>Támogatott akkumulátortechnológia</td>
<td>LiFePO4</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><em>A táblázatban a teljesítményvezérlő saját fizikai adatai mellett a komplett Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszerre vonatkozó paraméterek is szerepelnek.</em></p>
<h2>Egyszerű telepítés és kompakt kialakítás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modul kompakt kialakítású, mindössze 590 × 255 × 150 mm méretű és 10 kg tömegű.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 rendszer egymásra építhető moduláris felépítése és a kábelmentes modulcsatlakozás megkönnyíti a telepítést és a későbbi kapacitásbővítést.</p>
<p>A kialakítás a napelemes kivitelezők és rendszerintegrátorok számára is előnyös lehet, mivel a kívánt energiatárolási kapacitás a kompatibilis akkumulátormodulok kiválasztásával határozható meg.</p>
<h2>Miért érdemes a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlőt választani?</h2>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-10KW-C1 energiatároló teljesítményvezérlő modul</strong> nélkülözhetetlen eleme a kompatibilis Huawei LUNA2000-S1 akkumulátoros energiatároló rendszereknek.</p>
<p>A moduláris rendszerkialakítás, a Huawei Module+ intelligens energiaoptimalizálás, az akár 20,7 kWh-ra bővíthető energiatárolási kapacitás és a széles Huawei inverter-kompatibilitás korszerű megoldást biztosít lakossági és kereskedelmi napelemes rendszerekhez.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 ideális választás napelemes kivitelezők, rendszerintegrátorok és olyan felhasználók számára, akik Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszert kívánnak kialakítani vagy fejleszteni.</p>
<p><strong>Fontos:</strong> a termék kizárólag a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modult jelenti. Az akkumulátormodulok külön rendelhetők. A teljesítményvezérlő önmagában nem rendelkezik energiatárolási kapacitással.</p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/luna2000-10kw-c1.jpg"/></td><td><h1>Huawei LUNA2000-10KW-C1 – Intelligens energiatároló teljesítményvezérlő modul</h1>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-10KW-C1 intelligens teljesítményvezérlő modul</strong> a Huawei LUNA2000-S1 akkumulátoros energiatároló rendszerek központi vezérlőegysége. A készülék a kompatibilis Huawei LUNA2000-5-E1 és LUNA2000-7-E1 LiFePO4 akkumulátormodulokkal együttműködve biztosítja az energiatároló rendszer működését, intelligens energiagazdálkodását és az akkumulátorok töltési, illetve kisütési folyamatainak vezérlését.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 a <strong>Huawei Smart String Energy Storage System</strong> moduláris energiatárolási megoldásának része, amely lehetővé teszi a napelemes rendszerek energiatárolási kapacitásának rugalmas kialakítását és későbbi bővítését.</p>
<p>A teljesítményvezérlő egység egy, kettő vagy három kompatibilis akkumulátormodullal használható. A rendszer kapacitása a választott akkumulátormoduloktól függően 5 kWh-tól akár 20,7 kWh-ig bővíthető egyetlen energiatároló egységen belül.</p>
<h2>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 legfontosabb előnyei</h2>
<ul>
<li><strong>Intelligens energiatároló-vezérlés:</strong> a Huawei LUNA2000-S1 rendszer akkumulátoros működésének irányításához.</li>
<li><strong>Moduláris rendszerkialakítás:</strong> egy vezérlőegységhez legfeljebb három kompatibilis akkumulátormodul csatlakoztatható.</li>
<li><strong>Akár 20,7 kWh energiatárolási kapacitás:</strong> három Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodullal.</li>
<li><strong>Akár 10,5 kW rendszerszintű töltési és kisütési teljesítmény:</strong> megfelelő, hárommodulos konfiguráció esetén.</li>
<li><strong>LiFePO4 akkumulátor-kompatibilitás:</strong> Huawei LUNA2000-5-E1 és LUNA2000-7-E1 akkumulátormodulokkal.</li>
<li><strong>Huawei Module+ technológia:</strong> intelligens, beépített energiaoptimalizálással rendelkező energiatároló rendszer.</li>
<li><strong>100%-os kisütési mélység (DoD):</strong> a rendszerben használt akkumulátorok névleges kapacitásának kihasználása a gyártói tesztfeltételek szerint.</li>
<li><strong>Ötrétegű rendszerszintű biztonsági kialakítás:</strong> fejlett védelem a biztonságos energiatárolás érdekében.</li>
<li><strong>Kábelmentes modulcsatlakoztatás:</strong> egyszerűbb telepítés és gyorsabb szerelhetőség.</li>
<li><strong>Huawei hibrid inverter-kompatibilitás:</strong> számos SUN2000 és SUN5000 sorozatú inverterrel használható.</li>
<li><strong>Kompakt kialakítás:</strong> mindössze 150 mm magas és 10 kg tömegű teljesítményvezérlő egység.</li>
</ul>
<h2>Huawei LUNA2000-S1 – Rugalmasan bővíthető energiatároló rendszer</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modul egyik legfontosabb előnye a moduláris kialakítás. Egy teljesítményvezérlő és egy–három kompatibilis akkumulátormodul felhasználásával különböző kapacitású energiatároló rendszerek építhetők ki.</p>
<p>A rendszer támogatja a Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh-s és a LUNA2000-7-E1 6,9 kWh-s akkumulátormodulokat, amelyek a gyártó által megadott konfigurációkban kombinálhatók.</p>
<p><strong>Elérhető energiatároló konfigurációk:</strong></p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Huawei energiatároló rendszer</th><th>Hasznos kapacitás</th></tr>
<tr>
<td>LUNA2000-5-S1</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-7-S1</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-10-S1</td>
<td>10 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-12-S1</td>
<td>11,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-14-S1</td>
<td>13,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-15-S1</td>
<td>15 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-17-S1</td>
<td>16,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-19-S1</td>
<td>18,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-21-S1</td>
<td>20,7 kWh</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>A rendszer a változó energiafogyasztási igényekhez igazítható, így a kezdetben kisebb kapacitású energiatároló megfelelő akkumulátormodulok hozzáadásával később is bővíthető.</p>
<p>Kompatibilis Huawei SUN2000-MB0 inverterekkel akár négy LUNA2000-S1 energiatároló rendszer párhuzamos üzemeltetése is támogatott, a gyártói rendszerkövetelmények figyelembevételével.</p>
<h2>Intelligens töltés- és kisütésvezérlés</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 a LUNA2000-S1 energiatároló rendszer vezérlőegységeként támogatja az akkumulátorok töltési és kisütési folyamatait.</p>
<p>A rendszer maximális töltési és kisütési teljesítménye a beépített akkumulátormodulok számától függ:</p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Akkumulátormodulok száma</th><th>Max. töltési/kisütési teljesítmény</th></tr>
<tr>
<td>1 modul</td>
<td>3,5 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>2 modul</td>
<td>7 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>3 modul</td>
<td>10,5 kW</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>Az intelligens energiagazdálkodás lehetőséget biztosít a napelemes rendszer által megtermelt többletenergia tárolására, majd annak későbbi felhasználására.</p>
<p>A Huawei Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a rendszer működését és az akkumulátorokban rendelkezésre álló kapacitás hatékony kihasználását.</p>
<h2>Huawei inverter-kompatibilitás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modullal kialakított LUNA2000-S1 energiatároló rendszer több Huawei hibrid invertercsaláddal kompatibilis.</p>
<p><strong>Támogatott Huawei invertercsaládok többek között:</strong></p>
<ul>
<li>Huawei SUN2000-L1</li>
<li>Huawei SUN2000-LB0</li>
<li>Huawei SUN2000-LC0</li>
<li>Huawei SUN2000-M1</li>
<li>Huawei SUN2000-MAP0</li>
<li>Huawei SUN2000-12/15/17/20/25K-MB0</li>
<li>Huawei SUN5000-LB0</li>
<li>Huawei SUN5000-MAP0</li>
<li>Huawei SUN5000-MB0</li>
</ul>
<p>A pontos kompatibilitás az inverter típusától, szoftververziójától és a rendszer kialakításától is függhet. A telepítés előtt a Huawei aktuális kompatibilitási dokumentációjának ellenőrzése szükséges.</p>
<h2>Ötrétegű biztonsági rendszer és megbízható működés</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer ötrétegű biztonsági kialakítással rendelkezik, amely a következő védelmi szinteket foglalja magában:</p>
<ul>
<li>Cellaszintű védelem</li>
<li>Elektromos szintű védelem</li>
<li>Szerkezeti védelem</li>
<li>Aktív biztonsági védelem</li>
<li>Vészhelyzeti védelem</li>
</ul>
<p>A komplett energiatároló rendszer IP66 védettséggel és természetes konvekciós hűtéssel rendelkezik.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 rendszer −20 °C és +55 °C közötti üzemi hőmérsékletre készült. A gyártó által megadott zajkibocsátás 29 dB alatti, meghatározott laboratóriumi körülmények között.</p>
<p>A modulok közötti kábelmentes csatlakoztatás egyszerűbb telepítést biztosít. Az energiatároló rendszer padlóra állítva, vagy megfelelő opcionális tartószerkezet alkalmazásával falra szerelve is telepíthető.</p>
<h2>Huawei LUNA2000-10KW-C1 műszaki adatok</h2>
<table>
<tbody>
<tr><th>Műszaki paraméter</th><th>Érték</th></tr>
<tr>
<td>Gyártó</td>
<td>Huawei</td>
</tr>
<tr>
<td>Típus</td>
<td>LUNA2000-10KW-C1</td>
</tr>
<tr>
<td>Terméktípus</td>
<td>Energiatároló teljesítményvezérlő modul</td>
</tr>
<tr>
<td>Kompatibilis rendszer</td>
<td>Huawei LUNA2000-S1</td>
</tr>
<tr>
<td>Kompatibilis akkumulátormodulok</td>
<td>LUNA2000-5-E1, LUNA2000-7-E1</td>
</tr>
<tr>
<td>Teljesítményvezérlők száma rendszerenként</td>
<td>1 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodulok száma rendszerenként</td>
<td>1–3 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer hasznos energiatárolási kapacitása</td>
<td>5–20,7 kWh, konfigurációtól függően</td>
</tr>
<tr>
<td>Max. rendszerszintű töltési/kisütési teljesítmény</td>
<td>10,5 kW (3 modullal)</td>
</tr>
<tr>
<td>Üzemi feszültségtartomány egyfázisú rendszerben</td>
<td>350–560 V</td>
</tr>
<tr>
<td>Üzemi feszültségtartomány háromfázisú rendszerben</td>
<td>600–980 V</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer kommunikációja</td>
<td>RS485 / FE / CAN</td>
</tr>
<tr>
<td>Teljesítményvezérlő mérete</td>
<td>590 × 255 × 150 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Teljesítményvezérlő tömege</td>
<td>10 kg</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátorrendszer hűtése</td>
<td>Természetes konvekció</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer védettsége</td>
<td>IP66</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer üzemi hőmérséklete</td>
<td>−20 °C – +55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítés</td>
<td>Padlóra állítva, opcionálisan falra szerelve</td>
</tr>
<tr>
<td>Párhuzamos energiatároló rendszerek száma</td>
<td>Legfeljebb 4, kompatibilis MB0 inverterrel</td>
</tr>
<tr>
<td>Támogatott akkumulátortechnológia</td>
<td>LiFePO4</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><em>A táblázatban a teljesítményvezérlő saját fizikai adatai mellett a komplett Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszerre vonatkozó paraméterek is szerepelnek.</em></p>
<h2>Egyszerű telepítés és kompakt kialakítás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modul kompakt kialakítású, mindössze 590 × 255 × 150 mm méretű és 10 kg tömegű.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 rendszer egymásra építhető moduláris felépítése és a kábelmentes modulcsatlakozás megkönnyíti a telepítést és a későbbi kapacitásbővítést.</p>
<p>A kialakítás a napelemes kivitelezők és rendszerintegrátorok számára is előnyös lehet, mivel a kívánt energiatárolási kapacitás a kompatibilis akkumulátormodulok kiválasztásával határozható meg.</p>
<h2>Miért érdemes a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlőt választani?</h2>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-10KW-C1 energiatároló teljesítményvezérlő modul</strong> nélkülözhetetlen eleme a kompatibilis Huawei LUNA2000-S1 akkumulátoros energiatároló rendszereknek.</p>
<p>A moduláris rendszerkialakítás, a Huawei Module+ intelligens energiaoptimalizálás, az akár 20,7 kWh-ra bővíthető energiatárolási kapacitás és a széles Huawei inverter-kompatibilitás korszerű megoldást biztosít lakossági és kereskedelmi napelemes rendszerekhez.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-10KW-C1 ideális választás napelemes kivitelezők, rendszerintegrátorok és olyan felhasználók számára, akik Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszert kívánnak kialakítani vagy fejleszteni.</p>
<p><strong>Fontos:</strong> a termék kizárólag a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modult jelenti. Az akkumulátormodulok külön rendelhetők. A teljesítményvezérlő önmagában nem rendelkezik energiatárolási kapacitással.</p> </td></tr></table>HUAWEI LUNA2000-7-E1 akkumulátor2026-10-22T09:06:07+02:002026-10-22T09:06:07+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=739&name=huawei-luna2000-7-e1-akkumulator&Itemid=60978&category_pathway=10093<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/luna2000-5-e1.jpg"/></td><td><h1>Huawei LUNA2000-7-E1 – 6,9 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</h1>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-7-E1 6,9 kWh kapacitású LiFePO4 akkumulátormodul</strong> a Huawei LUNA2000-S1 intelligens energiatároló rendszerének nagyobb kapacitású, modulárisan bővíthető eleme. A korszerű lítium-vasfoszfát akkumulátortechnológia, az intelligens energiaoptimalizálás és a fejlett biztonsági megoldások révén hatékony energiatárolási lehetőséget kínál lakossági és kisebb kereskedelmi napelemes rendszerekhez.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodul <strong>6,9 kWh névleges energiatárolási kapacitással</strong> rendelkezik, és a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő egységgel együtt alkot működő energiatároló rendszert.</p>
<p>A modul kompatibilis a Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh-s akkumulátormodullal is, így az eltérő kapacitású egységek kombinálásával a rendszer a felhasználó aktuális és jövőbeli energiaigényeihez igazítható.</p>
<h2>A Huawei LUNA2000-7-E1 legfontosabb előnyei</h2>
<ul>
<li><strong>6,9 kWh energiatárolási kapacitás:</strong> nagyobb mennyiségű napenergia tárolásához és későbbi felhasználásához.</li>
<li><strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia:</strong> hosszú élettartamra tervezett, kedvező hőstabilitású lítium-vasfoszfát cellák.</li>
<li><strong>100%-os kisütési mélység (DoD):</strong> a teljes névleges energiatárolási kapacitás hasznosítható a gyártó által meghatározott tesztkörülmények között.</li>
<li><strong>Modulárisan bővíthető rendszer:</strong> akár három akkumulátormodul kombinálható egy LUNA2000-S1 energiatároló egységben.</li>
<li><strong>Vegyes modulkonfiguráció:</strong> az 5 kWh-s és 6,9 kWh-s Huawei S1 akkumulátormodulok egy rendszerben is használhatók.</li>
<li><strong>Module+ intelligens energiaoptimalizálás:</strong> a modulok hatékonyabb energiafelhasználását támogató technológia.</li>
<li><strong>Ötrétegű rendszerszintű biztonsági kialakítás:</strong> fejlett védelem a cellaszinttől a vészhelyzeti biztonsági funkciókig.</li>
<li><strong>IP66 védettségű energiatároló rendszer:</strong> kültéri és beltéri telepítés lehetősége.</li>
<li><strong>Csendes működés:</strong> természetes konvekciós hűtés, ventilátor nélküli kialakítás.</li>
<li><strong>Széles Huawei inverter-kompatibilitás:</strong> számos Huawei SUN2000 és SUN5000 hibrid inverterrel használható.</li>
</ul>
<h2>Moduláris energiatárolás – akár 20,7 kWh egy rendszerben</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 a Huawei LUNA2000-S1 moduláris energiatároló rendszer része. A rendszer egy teljesítményvezérlő egységből és legfeljebb három akkumulátormodulból építhető fel.</p>
<p>A Huawei 5 kWh-s és 6,9 kWh-s akkumulátormoduljainak kombinálásával különböző kapacitású energiatároló rendszerek alakíthatók ki.</p>
<p><strong>A LUNA2000-7-E1 modult tartalmazó rendszerkonfigurációk:</strong></p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Rendszer</th><th>Akkumulátormodulok</th><th>Hasznos kapacitás</th></tr>
<tr>
<td>LUNA2000-7-S1</td>
<td>1 × 7-E1</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-12-S1</td>
<td>1 × 5-E1 + 1 × 7-E1</td>
<td>11,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-14-S1</td>
<td>2 × 7-E1</td>
<td>13,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-17-S1</td>
<td>2 × 5-E1 + 1 × 7-E1</td>
<td>16,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-19-S1</td>
<td>1 × 5-E1 + 2 × 7-E1</td>
<td>18,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-21-S1</td>
<td>3 × 7-E1</td>
<td>20,7 kWh</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 moduláris felépítésének köszönhetően a rendszer kapacitása később is bővíthető, így a tárolókapacitás a növekvő energiafogyasztási igényekhez igazítható.</p>
<p>A Huawei SUN2000-MB0 invertercsalád esetében a gyártó akár négy LUNA2000-S1 energiatároló rendszer párhuzamos működtetését is támogatja, a vonatkozó rendszerkövetelmények betartásával.</p>
<h2>LiFePO4 akkumulátortechnológia és 100%-os kisütési mélység</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 <strong>lítium-vasfoszfát (LiFePO4) cellatechnológiát</strong> alkalmaz, amely korszerű, biztonságos és hosszú távú energiatárolási megoldást biztosít.</p>
<p>A Huawei Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a moduláris energiatároló rendszer működését, elősegítve az akkumulátorokban tárolt energia hatékony hasznosítását.</p>
<p>A gyártó által megadott <strong>100%-os kisütési mélység (DoD)</strong> lehetővé teszi a névleges energiatárolási kapacitás teljes kihasználását a meghatározott tesztfeltételek mellett.</p>
<p>A 6,9 kWh kapacitású akkumulátormodul előnyös választás lehet olyan napelemes rendszerekhez, ahol cél:</p>
<ul>
<li>A napközben megtermelt többletenergia eltárolása.</li>
<li>A saját termelésű villamos energia nagyobb arányú felhasználása.</li>
<li>A nappali energiatermelés és az esti fogyasztás összehangolása.</li>
<li>A hálózati villamosenergia-vásárlás csökkentése.</li>
<li>A meglévő Huawei energiatároló rendszer kapacitásának bővítése.</li>
</ul>
<h2>Huawei inverter-kompatibilitás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodul a LUNA2000-S1 energiatároló rendszer részeként számos Huawei hibrid inverterrel kompatibilis.</p>
<p><strong>Támogatott invertercsaládok:</strong></p>
<ul>
<li>Huawei SUN2000-L1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LC0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-M1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-12/15/17/20/25K-MB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MB0 sorozat</li>
</ul>
<p>A pontos kompatibilitást és a támogatott akkumulátorkonfigurációkat telepítés előtt a Huawei aktuális műszaki dokumentációja alapján szükséges ellenőrizni.</p>
<h2>Fejlett ötrétegű biztonsági rendszer</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer ötrétegű biztonsági megoldást alkalmaz, amely több szinten támogatja a biztonságos akkumulátoros üzemeltetést.</p>
<p>A gyártó által meghatározott védelmi szintek:</p>
<ul>
<li>Cellaszintű védelem</li>
<li>Elektromos szintű védelem</li>
<li>Szerkezeti védelem</li>
<li>Aktív biztonsági védelem</li>
<li>Vészhelyzeti védelem</li>
</ul>
<p>A komplett LUNA2000-S1 energiatároló rendszer <strong>IP66 védettséggel</strong> rendelkezik, −20 °C és +55 °C közötti üzemi hőmérséklet-tartományban működtethető, valamint természetes konvekciós hűtést alkalmaz.</p>
<p>A gyártói adatok szerint a rendszer zajkibocsátása 29 dB alatti, meghatározott mérési feltételek mellett.</p>
<p>A modulok közötti kábelmentes csatlakoztatás egyszerűbb telepítést tesz lehetővé, a rendszer pedig padlóra állítva vagy megfelelő opcionális tartószerkezettel falra szerelve is kialakítható.</p>
<h2>Huawei LUNA2000-7-E1 műszaki adatok</h2>
<table>
<tbody>
<tr><th>Műszaki paraméter</th><th>Érték</th></tr>
<tr>
<td>Gyártó</td>
<td>Huawei</td>
</tr>
<tr>
<td>Termékkód</td>
<td>LUNA2000-7-E1</td>
</tr>
<tr>
<td>Terméktípus</td>
<td>Akkumulátormodul</td>
</tr>
<tr>
<td>Energiatároló rendszer</td>
<td>Huawei LUNA2000-S1</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátortechnológia</td>
<td>Lítium-vasfoszfát (LiFePO4)</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul kapacitása</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Hasznos energia 7-S1 rendszerben</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Kisütési mélység (DoD)</td>
<td>100% (gyártói tesztfeltételek mellett)</td>
</tr>
<tr>
<td>Szükséges teljesítményvezérlő</td>
<td>LUNA2000-10KW-C1</td>
</tr>
<tr>
<td>Max. töltési/kisütési teljesítmény 7-S1 rendszerben</td>
<td>3,5 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul mérete</td>
<td>590 × 255 × 360 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul tömege</td>
<td>68 kg (±3%)</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 7-S1 rendszer mérete</td>
<td>590 × 255 × 510 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 7-S1 rendszer tömege</td>
<td>80 kg (padlóállvánnyal)</td>
</tr>
<tr>
<td>Hűtés</td>
<td>Természetes konvekció</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer védettsége</td>
<td>IP66</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer üzemi hőmérséklete</td>
<td>−20 °C – +55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítési környezet</td>
<td>Kültéri / beltéri, gyártói előírás szerint</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítési mód</td>
<td>Padlóra állítva, opcionálisan falra szerelve</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer kommunikációja</td>
<td>RS485 / FE / CAN</td>
</tr>
<tr>
<td>Kapacitásbővítés</td>
<td>LUNA2000-5-E1 és 7-E1 modulokkal</td>
</tr>
<tr>
<td>Modulok száma egy rendszerben</td>
<td>1–3 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Párhuzamos rendszerek száma</td>
<td>Legfeljebb 4, kompatibilis MB0 inverterrel</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><em>A műszaki táblázat külön jelöli az önálló akkumulátormodul és a komplett Huawei LUNA2000-7-S1 energiatároló rendszer paramétereit.</em></p>
<h2>Miért érdemes a Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodult választani?</h2>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-7-E1 6,9 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</strong> ideális választás a Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer kialakításához, illetve kompatibilis rendszerek kapacitásának bővítéséhez.</p>
<p>A nagyobb modulonkénti energiatárolási kapacitás, a rugalmas bővíthetőség, a korszerű LiFePO4 cellatechnológia és a Huawei Module+ intelligens energiaoptimalizálás hatékony megoldást kínál a megtermelt napenergia tárolására.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 megfelelő választás lehet napelemes kivitelezők, rendszerintegrátorok és olyan felhasználók számára, akik megbízható, modulárisan bővíthető, Huawei hibrid inverterekkel kompatibilis energiatárolót keresnek.</p>
<p><strong>Fontos:</strong> a Huawei LUNA2000-7-E1 önálló akkumulátormodul, amely a működéshez külön Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modult és megfelelő rendszerkiegészítőket igényel.</p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/luna2000-5-e1.jpg"/></td><td><h1>Huawei LUNA2000-7-E1 – 6,9 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</h1>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-7-E1 6,9 kWh kapacitású LiFePO4 akkumulátormodul</strong> a Huawei LUNA2000-S1 intelligens energiatároló rendszerének nagyobb kapacitású, modulárisan bővíthető eleme. A korszerű lítium-vasfoszfát akkumulátortechnológia, az intelligens energiaoptimalizálás és a fejlett biztonsági megoldások révén hatékony energiatárolási lehetőséget kínál lakossági és kisebb kereskedelmi napelemes rendszerekhez.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodul <strong>6,9 kWh névleges energiatárolási kapacitással</strong> rendelkezik, és a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő egységgel együtt alkot működő energiatároló rendszert.</p>
<p>A modul kompatibilis a Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh-s akkumulátormodullal is, így az eltérő kapacitású egységek kombinálásával a rendszer a felhasználó aktuális és jövőbeli energiaigényeihez igazítható.</p>
<h2>A Huawei LUNA2000-7-E1 legfontosabb előnyei</h2>
<ul>
<li><strong>6,9 kWh energiatárolási kapacitás:</strong> nagyobb mennyiségű napenergia tárolásához és későbbi felhasználásához.</li>
<li><strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia:</strong> hosszú élettartamra tervezett, kedvező hőstabilitású lítium-vasfoszfát cellák.</li>
<li><strong>100%-os kisütési mélység (DoD):</strong> a teljes névleges energiatárolási kapacitás hasznosítható a gyártó által meghatározott tesztkörülmények között.</li>
<li><strong>Modulárisan bővíthető rendszer:</strong> akár három akkumulátormodul kombinálható egy LUNA2000-S1 energiatároló egységben.</li>
<li><strong>Vegyes modulkonfiguráció:</strong> az 5 kWh-s és 6,9 kWh-s Huawei S1 akkumulátormodulok egy rendszerben is használhatók.</li>
<li><strong>Module+ intelligens energiaoptimalizálás:</strong> a modulok hatékonyabb energiafelhasználását támogató technológia.</li>
<li><strong>Ötrétegű rendszerszintű biztonsági kialakítás:</strong> fejlett védelem a cellaszinttől a vészhelyzeti biztonsági funkciókig.</li>
<li><strong>IP66 védettségű energiatároló rendszer:</strong> kültéri és beltéri telepítés lehetősége.</li>
<li><strong>Csendes működés:</strong> természetes konvekciós hűtés, ventilátor nélküli kialakítás.</li>
<li><strong>Széles Huawei inverter-kompatibilitás:</strong> számos Huawei SUN2000 és SUN5000 hibrid inverterrel használható.</li>
</ul>
<h2>Moduláris energiatárolás – akár 20,7 kWh egy rendszerben</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 a Huawei LUNA2000-S1 moduláris energiatároló rendszer része. A rendszer egy teljesítményvezérlő egységből és legfeljebb három akkumulátormodulból építhető fel.</p>
<p>A Huawei 5 kWh-s és 6,9 kWh-s akkumulátormoduljainak kombinálásával különböző kapacitású energiatároló rendszerek alakíthatók ki.</p>
<p><strong>A LUNA2000-7-E1 modult tartalmazó rendszerkonfigurációk:</strong></p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Rendszer</th><th>Akkumulátormodulok</th><th>Hasznos kapacitás</th></tr>
<tr>
<td>LUNA2000-7-S1</td>
<td>1 × 7-E1</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-12-S1</td>
<td>1 × 5-E1 + 1 × 7-E1</td>
<td>11,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-14-S1</td>
<td>2 × 7-E1</td>
<td>13,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-17-S1</td>
<td>2 × 5-E1 + 1 × 7-E1</td>
<td>16,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-19-S1</td>
<td>1 × 5-E1 + 2 × 7-E1</td>
<td>18,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-21-S1</td>
<td>3 × 7-E1</td>
<td>20,7 kWh</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 moduláris felépítésének köszönhetően a rendszer kapacitása később is bővíthető, így a tárolókapacitás a növekvő energiafogyasztási igényekhez igazítható.</p>
<p>A Huawei SUN2000-MB0 invertercsalád esetében a gyártó akár négy LUNA2000-S1 energiatároló rendszer párhuzamos működtetését is támogatja, a vonatkozó rendszerkövetelmények betartásával.</p>
<h2>LiFePO4 akkumulátortechnológia és 100%-os kisütési mélység</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 <strong>lítium-vasfoszfát (LiFePO4) cellatechnológiát</strong> alkalmaz, amely korszerű, biztonságos és hosszú távú energiatárolási megoldást biztosít.</p>
<p>A Huawei Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a moduláris energiatároló rendszer működését, elősegítve az akkumulátorokban tárolt energia hatékony hasznosítását.</p>
<p>A gyártó által megadott <strong>100%-os kisütési mélység (DoD)</strong> lehetővé teszi a névleges energiatárolási kapacitás teljes kihasználását a meghatározott tesztfeltételek mellett.</p>
<p>A 6,9 kWh kapacitású akkumulátormodul előnyös választás lehet olyan napelemes rendszerekhez, ahol cél:</p>
<ul>
<li>A napközben megtermelt többletenergia eltárolása.</li>
<li>A saját termelésű villamos energia nagyobb arányú felhasználása.</li>
<li>A nappali energiatermelés és az esti fogyasztás összehangolása.</li>
<li>A hálózati villamosenergia-vásárlás csökkentése.</li>
<li>A meglévő Huawei energiatároló rendszer kapacitásának bővítése.</li>
</ul>
<h2>Huawei inverter-kompatibilitás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodul a LUNA2000-S1 energiatároló rendszer részeként számos Huawei hibrid inverterrel kompatibilis.</p>
<p><strong>Támogatott invertercsaládok:</strong></p>
<ul>
<li>Huawei SUN2000-L1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LC0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-M1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-12/15/17/20/25K-MB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MB0 sorozat</li>
</ul>
<p>A pontos kompatibilitást és a támogatott akkumulátorkonfigurációkat telepítés előtt a Huawei aktuális műszaki dokumentációja alapján szükséges ellenőrizni.</p>
<h2>Fejlett ötrétegű biztonsági rendszer</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer ötrétegű biztonsági megoldást alkalmaz, amely több szinten támogatja a biztonságos akkumulátoros üzemeltetést.</p>
<p>A gyártó által meghatározott védelmi szintek:</p>
<ul>
<li>Cellaszintű védelem</li>
<li>Elektromos szintű védelem</li>
<li>Szerkezeti védelem</li>
<li>Aktív biztonsági védelem</li>
<li>Vészhelyzeti védelem</li>
</ul>
<p>A komplett LUNA2000-S1 energiatároló rendszer <strong>IP66 védettséggel</strong> rendelkezik, −20 °C és +55 °C közötti üzemi hőmérséklet-tartományban működtethető, valamint természetes konvekciós hűtést alkalmaz.</p>
<p>A gyártói adatok szerint a rendszer zajkibocsátása 29 dB alatti, meghatározott mérési feltételek mellett.</p>
<p>A modulok közötti kábelmentes csatlakoztatás egyszerűbb telepítést tesz lehetővé, a rendszer pedig padlóra állítva vagy megfelelő opcionális tartószerkezettel falra szerelve is kialakítható.</p>
<h2>Huawei LUNA2000-7-E1 műszaki adatok</h2>
<table>
<tbody>
<tr><th>Műszaki paraméter</th><th>Érték</th></tr>
<tr>
<td>Gyártó</td>
<td>Huawei</td>
</tr>
<tr>
<td>Termékkód</td>
<td>LUNA2000-7-E1</td>
</tr>
<tr>
<td>Terméktípus</td>
<td>Akkumulátormodul</td>
</tr>
<tr>
<td>Energiatároló rendszer</td>
<td>Huawei LUNA2000-S1</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátortechnológia</td>
<td>Lítium-vasfoszfát (LiFePO4)</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul kapacitása</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Hasznos energia 7-S1 rendszerben</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Kisütési mélység (DoD)</td>
<td>100% (gyártói tesztfeltételek mellett)</td>
</tr>
<tr>
<td>Szükséges teljesítményvezérlő</td>
<td>LUNA2000-10KW-C1</td>
</tr>
<tr>
<td>Max. töltési/kisütési teljesítmény 7-S1 rendszerben</td>
<td>3,5 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul mérete</td>
<td>590 × 255 × 360 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul tömege</td>
<td>68 kg (±3%)</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 7-S1 rendszer mérete</td>
<td>590 × 255 × 510 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 7-S1 rendszer tömege</td>
<td>80 kg (padlóállvánnyal)</td>
</tr>
<tr>
<td>Hűtés</td>
<td>Természetes konvekció</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer védettsége</td>
<td>IP66</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer üzemi hőmérséklete</td>
<td>−20 °C – +55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítési környezet</td>
<td>Kültéri / beltéri, gyártói előírás szerint</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítési mód</td>
<td>Padlóra állítva, opcionálisan falra szerelve</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer kommunikációja</td>
<td>RS485 / FE / CAN</td>
</tr>
<tr>
<td>Kapacitásbővítés</td>
<td>LUNA2000-5-E1 és 7-E1 modulokkal</td>
</tr>
<tr>
<td>Modulok száma egy rendszerben</td>
<td>1–3 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Párhuzamos rendszerek száma</td>
<td>Legfeljebb 4, kompatibilis MB0 inverterrel</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><em>A műszaki táblázat külön jelöli az önálló akkumulátormodul és a komplett Huawei LUNA2000-7-S1 energiatároló rendszer paramétereit.</em></p>
<h2>Miért érdemes a Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodult választani?</h2>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-7-E1 6,9 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</strong> ideális választás a Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer kialakításához, illetve kompatibilis rendszerek kapacitásának bővítéséhez.</p>
<p>A nagyobb modulonkénti energiatárolási kapacitás, a rugalmas bővíthetőség, a korszerű LiFePO4 cellatechnológia és a Huawei Module+ intelligens energiaoptimalizálás hatékony megoldást kínál a megtermelt napenergia tárolására.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-7-E1 megfelelő választás lehet napelemes kivitelezők, rendszerintegrátorok és olyan felhasználók számára, akik megbízható, modulárisan bővíthető, Huawei hibrid inverterekkel kompatibilis energiatárolót keresnek.</p>
<p><strong>Fontos:</strong> a Huawei LUNA2000-7-E1 önálló akkumulátormodul, amely a működéshez külön Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modult és megfelelő rendszerkiegészítőket igényel.</p> </td></tr></table>HUAWEI LUNA2000-5-E1 akkumulátor2026-10-22T09:00:04+02:002026-10-22T09:00:04+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=738&name=huawei-luna2000-5-e1-akkumulator&Itemid=60978&category_pathway=10093<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/luna2000-5-e1.jpg"/></td><td><h1>Huawei LUNA2000-5-E1 – 5 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</h1>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh kapacitású LiFePO4 akkumulátormodul</strong> a Huawei LUNA2000-S1 intelligens energiatároló rendszerének moduláris eleme. A korszerű lítium-vasfoszfát akkumulátortechnológia, a rugalmas kapacitásbővítés és a fejlett energiagazdálkodási funkciók révén ideális megoldást kínál lakossági és kisebb kereskedelmi napelemes energiatároló rendszerek kialakításához.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul <strong>5 kWh energiatárolási kapacitással</strong> rendelkezik, és a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modullal együtt alkot működő energiatároló rendszert.</p>
<p>A modul kompatibilis a nagyobb, 6,9 kWh kapacitású Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodullal is, így a különböző kapacitású egységek kombinálásával a rendszer az energiaigényekhez igazítható.</p>
<h2>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul legfontosabb előnyei</h2>
<ul>
<li><strong>5 kWh energiatárolási kapacitás:</strong> a napelemes rendszer által megtermelt többletenergia későbbi felhasználásához.</li>
<li><strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia:</strong> korszerű lítium-vasfoszfát cellatechnológia az energiatároláshoz.</li>
<li><strong>100%-os kisütési mélység (DoD):</strong> a gyártó meghatározott tesztkörülményei között a teljes névleges kapacitás hasznosítható.</li>
<li><strong>Moduláris, bővíthető kialakítás:</strong> akár három akkumulátormodul kombinálható egy LUNA2000-S1 energiatároló egységben.</li>
<li><strong>Vegyes modulkonfiguráció:</strong> az 5 kWh-s és 6,9 kWh-s Huawei S1 akkumulátormodulok kombinálhatók.</li>
<li><strong>Intelligens energiagazdálkodás:</strong> a Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a hatékony működést.</li>
<li><strong>Ötrétegű biztonsági rendszer:</strong> cellaszintű, elektromos, szerkezeti, aktív és vészhelyzeti védelemmel.</li>
<li><strong>IP66 védettségű rendszerkialakítás:</strong> kültéri és beltéri telepítési lehetőség a gyártói előírások szerint.</li>
<li><strong>Csendes működés:</strong> természetes konvekciós hűtés, ventilátor nélküli kialakítás.</li>
<li><strong>Huawei inverter-kompatibilitás:</strong> számos Huawei SUN2000 és SUN5000 hibrid inverterrel használható.</li>
</ul>
<h2>Moduláris energiatárolás – Huawei LUNA2000-S1 rendszer</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 egyik legnagyobb előnye a rugalmasan bővíthető kialakítás. A rendszer egy Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modulból és egy, kettő vagy három akkumulátormodulból építhető fel.</p>
<p>Az 5 kWh-s és 6,9 kWh-s modulok kombinálásával különböző energiatárolási kapacitások alakíthatók ki.</p>
<p><strong>Elérhető LUNA2000-S1 kapacitáskonfigurációk:</strong></p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Rendszer</th><th>Hasznos energiatárolási kapacitás</th></tr>
<tr>
<td>LUNA2000-5-S1</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-7-S1</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-10-S1</td>
<td>10 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-12-S1</td>
<td>11,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-14-S1</td>
<td>13,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-15-S1</td>
<td>15 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-17-S1</td>
<td>16,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-19-S1</td>
<td>18,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-21-S1</td>
<td>20,7 kWh</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>A rendszer moduláris felépítése lehetőséget ad a tárolókapacitás későbbi növelésére, így a napelemes rendszer a változó fogyasztási igényekhez igazítható.</p>
<p>A Huawei SUN2000-MB0 sorozat kompatibilis invertereivel akár négy LUNA2000-S1 energiatároló rendszer párhuzamos működtetése is támogatott, a gyártói rendszerkövetelmények figyelembevételével.</p>
<h2>LiFePO4 technológia és intelligens energiaoptimalizálás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul <strong>lítium-vasfoszfát (LiFePO4) cellatechnológiát</strong> alkalmaz, amely kedvező hőstabilitása és tartóssága miatt széles körben használt megoldás a korszerű energiatároló rendszerekben.</p>
<p>A Huawei Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a modulok működését és az energiatárolási kapacitás hatékony kihasználását.</p>
<p>A rendszer a gyártói tesztfeltételek mellett 100%-os kisütési mélységet (DoD) biztosít, amely lehetővé teszi a névleges energiatárolási kapacitás teljes kihasználását.</p>
<p>Az akkumulátoros energiatárolás hozzájárulhat:</p>
<ul>
<li>A napelemek által megtermelt energia nagyobb arányú helyi felhasználásához.</li>
<li>A nappali többlettermelés esti hasznosításához.</li>
<li>A hálózatból vásárolt villamos energia mennyiségének csökkentéséhez.</li>
<li>A háztartás vagy vállalkozás energiafelhasználásának optimalizálásához.</li>
<li>A napelemes rendszer későbbi energiatárolós bővítéséhez.</li>
</ul>
<h2>Huawei inverter-kompatibilitás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul a LUNA2000-S1 energiatároló rendszer részeként számos Huawei hibrid inverterrel kompatibilis.</p>
<p><strong>Támogatott invertercsaládok többek között:</strong></p>
<ul>
<li>Huawei SUN2000-L1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LC0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-M1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-12/15/17/20/25K-MB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MB0 sorozat</li>
</ul>
<p>A pontos inverter- és akkumulátorkonfigurációt a telepítés előtt a Huawei aktuális kompatibilitási és rendszerkövetelményei alapján kell ellenőrizni.</p>
<h2>Fejlett biztonsági funkciók és megbízható működés</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer ötrétegű biztonsági kialakítást alkalmaz.</p>
<p>A gyártó által kiemelt biztonsági szintek:</p>
<ul>
<li>Cellaszintű védelem</li>
<li>Elektromos szintű védelem</li>
<li>Szerkezeti védelem</li>
<li>Aktív biztonsági védelem</li>
<li>Vészhelyzeti védelem</li>
</ul>
<p>A LUNA2000-S1 rendszer IP66 védettségű, természetes konvekciós hűtést alkalmaz, és −20 °C és +55 °C közötti üzemi hőmérséklet-tartományra készült.</p>
<p>A gyártó a komplett energiatároló rendszerre 29 dB alatti zajkibocsátást ad meg, meghatározott laboratóriumi mérési körülmények között.</p>
<p>A kábelmentes modulok közötti csatlakozás és a moduláris kialakítás egyszerűbb szerelést és gyorsabb rendszerbe helyezést tesz lehetővé.</p>
<h2>Huawei LUNA2000-5-E1 műszaki adatok</h2>
<table>
<tbody>
<tr><th>Műszaki paraméter</th><th>Érték</th></tr>
<tr>
<td>Gyártó</td>
<td>Huawei</td>
</tr>
<tr>
<td>Termékkód</td>
<td>LUNA2000-5-E1</td>
</tr>
<tr>
<td>Terméktípus</td>
<td>Akkumulátormodul</td>
</tr>
<tr>
<td>Energiatároló rendszer</td>
<td>Huawei LUNA2000-S1</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátortechnológia</td>
<td>Lítium-vasfoszfát (LiFePO4)</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul kapacitása</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Hasznos energia 5-S1 rendszerben</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Kisütési mélység (DoD)</td>
<td>100% (gyártói tesztfeltételek mellett)</td>
</tr>
<tr>
<td>Szükséges teljesítményvezérlő</td>
<td>LUNA2000-10KW-C1</td>
</tr>
<tr>
<td>Max. töltési/kisütési teljesítmény 5-S1 rendszerben</td>
<td>3,5 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul mérete</td>
<td>590 × 255 × 360 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul tömege</td>
<td>68 kg (±3%)</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 5-S1 rendszer mérete</td>
<td>590 × 255 × 510 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 5-S1 rendszer tömege</td>
<td>80 kg (padlóállvánnyal)</td>
</tr>
<tr>
<td>Hűtés</td>
<td>Természetes konvekció</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer védettsége</td>
<td>IP66</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer üzemi hőmérséklete</td>
<td>−20 °C – +55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítés</td>
<td>Kültéri / beltéri, gyártói előírás szerint</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer telepítési módja</td>
<td>Padlóra állítva, opcionálisan falra szerelve</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer kommunikációja</td>
<td>RS485 / FE / CAN</td>
</tr>
<tr>
<td>Kapacitásbővítés</td>
<td>5-E1 és 7-E1 modulokkal</td>
</tr>
<tr>
<td>Modulok száma egy rendszerben</td>
<td>1–3 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Párhuzamos rendszerek száma</td>
<td>Legfeljebb 4 (MB0 inverterrel)</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><em>A táblázat külön jelöli az önálló akkumulátormodul, valamint az abból felépített LUNA2000-S1 energiatároló rendszer műszaki paramétereit.</em></p>
<h2>Miért érdemes a Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodult választani?</h2>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</strong> ideális választás a Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer kiépítéséhez vagy kompatibilis rendszerének kapacitásbővítéséhez.</p>
<p>A moduláris kialakítás, a korszerű LiFePO4 cellatechnológia, a Module+ intelligens energiaoptimalizálás és az ötrétegű rendszerszintű biztonsági megoldások korszerű alapot biztosítanak a napelemes energiatároláshoz.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 megfelelő megoldás lehet napelemes kivitelezők, rendszerintegrátorok és olyan felhasználók számára, akik rugalmasan bővíthető, Huawei inverterekkel kompatibilis akkumulátoros energiatároló rendszert keresnek.</p>
<p><strong>Fontos:</strong> a Huawei LUNA2000-5-E1 önálló akkumulátormodul. A működő energiatároló rendszer kialakításához a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modul és a megfelelő rendszerkiegészítők szükségesek.</p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/luna2000-5-e1.jpg"/></td><td><h1>Huawei LUNA2000-5-E1 – 5 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</h1>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh kapacitású LiFePO4 akkumulátormodul</strong> a Huawei LUNA2000-S1 intelligens energiatároló rendszerének moduláris eleme. A korszerű lítium-vasfoszfát akkumulátortechnológia, a rugalmas kapacitásbővítés és a fejlett energiagazdálkodási funkciók révén ideális megoldást kínál lakossági és kisebb kereskedelmi napelemes energiatároló rendszerek kialakításához.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul <strong>5 kWh energiatárolási kapacitással</strong> rendelkezik, és a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modullal együtt alkot működő energiatároló rendszert.</p>
<p>A modul kompatibilis a nagyobb, 6,9 kWh kapacitású Huawei LUNA2000-7-E1 akkumulátormodullal is, így a különböző kapacitású egységek kombinálásával a rendszer az energiaigényekhez igazítható.</p>
<h2>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul legfontosabb előnyei</h2>
<ul>
<li><strong>5 kWh energiatárolási kapacitás:</strong> a napelemes rendszer által megtermelt többletenergia későbbi felhasználásához.</li>
<li><strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia:</strong> korszerű lítium-vasfoszfát cellatechnológia az energiatároláshoz.</li>
<li><strong>100%-os kisütési mélység (DoD):</strong> a gyártó meghatározott tesztkörülményei között a teljes névleges kapacitás hasznosítható.</li>
<li><strong>Moduláris, bővíthető kialakítás:</strong> akár három akkumulátormodul kombinálható egy LUNA2000-S1 energiatároló egységben.</li>
<li><strong>Vegyes modulkonfiguráció:</strong> az 5 kWh-s és 6,9 kWh-s Huawei S1 akkumulátormodulok kombinálhatók.</li>
<li><strong>Intelligens energiagazdálkodás:</strong> a Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a hatékony működést.</li>
<li><strong>Ötrétegű biztonsági rendszer:</strong> cellaszintű, elektromos, szerkezeti, aktív és vészhelyzeti védelemmel.</li>
<li><strong>IP66 védettségű rendszerkialakítás:</strong> kültéri és beltéri telepítési lehetőség a gyártói előírások szerint.</li>
<li><strong>Csendes működés:</strong> természetes konvekciós hűtés, ventilátor nélküli kialakítás.</li>
<li><strong>Huawei inverter-kompatibilitás:</strong> számos Huawei SUN2000 és SUN5000 hibrid inverterrel használható.</li>
</ul>
<h2>Moduláris energiatárolás – Huawei LUNA2000-S1 rendszer</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 egyik legnagyobb előnye a rugalmasan bővíthető kialakítás. A rendszer egy Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modulból és egy, kettő vagy három akkumulátormodulból építhető fel.</p>
<p>Az 5 kWh-s és 6,9 kWh-s modulok kombinálásával különböző energiatárolási kapacitások alakíthatók ki.</p>
<p><strong>Elérhető LUNA2000-S1 kapacitáskonfigurációk:</strong></p>
<table>
<tbody>
<tr><th>Rendszer</th><th>Hasznos energiatárolási kapacitás</th></tr>
<tr>
<td>LUNA2000-5-S1</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-7-S1</td>
<td>6,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-10-S1</td>
<td>10 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-12-S1</td>
<td>11,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-14-S1</td>
<td>13,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-15-S1</td>
<td>15 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-17-S1</td>
<td>16,9 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-19-S1</td>
<td>18,8 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>LUNA2000-21-S1</td>
<td>20,7 kWh</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p>A rendszer moduláris felépítése lehetőséget ad a tárolókapacitás későbbi növelésére, így a napelemes rendszer a változó fogyasztási igényekhez igazítható.</p>
<p>A Huawei SUN2000-MB0 sorozat kompatibilis invertereivel akár négy LUNA2000-S1 energiatároló rendszer párhuzamos működtetése is támogatott, a gyártói rendszerkövetelmények figyelembevételével.</p>
<h2>LiFePO4 technológia és intelligens energiaoptimalizálás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul <strong>lítium-vasfoszfát (LiFePO4) cellatechnológiát</strong> alkalmaz, amely kedvező hőstabilitása és tartóssága miatt széles körben használt megoldás a korszerű energiatároló rendszerekben.</p>
<p>A Huawei Module+ architektúra beépített energiaoptimalizálással támogatja a modulok működését és az energiatárolási kapacitás hatékony kihasználását.</p>
<p>A rendszer a gyártói tesztfeltételek mellett 100%-os kisütési mélységet (DoD) biztosít, amely lehetővé teszi a névleges energiatárolási kapacitás teljes kihasználását.</p>
<p>Az akkumulátoros energiatárolás hozzájárulhat:</p>
<ul>
<li>A napelemek által megtermelt energia nagyobb arányú helyi felhasználásához.</li>
<li>A nappali többlettermelés esti hasznosításához.</li>
<li>A hálózatból vásárolt villamos energia mennyiségének csökkentéséhez.</li>
<li>A háztartás vagy vállalkozás energiafelhasználásának optimalizálásához.</li>
<li>A napelemes rendszer későbbi energiatárolós bővítéséhez.</li>
</ul>
<h2>Huawei inverter-kompatibilitás</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodul a LUNA2000-S1 energiatároló rendszer részeként számos Huawei hibrid inverterrel kompatibilis.</p>
<p><strong>Támogatott invertercsaládok többek között:</strong></p>
<ul>
<li>Huawei SUN2000-L1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-LC0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-M1 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN2000-12/15/17/20/25K-MB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-LB0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MAP0 sorozat</li>
<li>Huawei SUN5000-MB0 sorozat</li>
</ul>
<p>A pontos inverter- és akkumulátorkonfigurációt a telepítés előtt a Huawei aktuális kompatibilitási és rendszerkövetelményei alapján kell ellenőrizni.</p>
<h2>Fejlett biztonsági funkciók és megbízható működés</h2>
<p>A Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer ötrétegű biztonsági kialakítást alkalmaz.</p>
<p>A gyártó által kiemelt biztonsági szintek:</p>
<ul>
<li>Cellaszintű védelem</li>
<li>Elektromos szintű védelem</li>
<li>Szerkezeti védelem</li>
<li>Aktív biztonsági védelem</li>
<li>Vészhelyzeti védelem</li>
</ul>
<p>A LUNA2000-S1 rendszer IP66 védettségű, természetes konvekciós hűtést alkalmaz, és −20 °C és +55 °C közötti üzemi hőmérséklet-tartományra készült.</p>
<p>A gyártó a komplett energiatároló rendszerre 29 dB alatti zajkibocsátást ad meg, meghatározott laboratóriumi mérési körülmények között.</p>
<p>A kábelmentes modulok közötti csatlakozás és a moduláris kialakítás egyszerűbb szerelést és gyorsabb rendszerbe helyezést tesz lehetővé.</p>
<h2>Huawei LUNA2000-5-E1 műszaki adatok</h2>
<table>
<tbody>
<tr><th>Műszaki paraméter</th><th>Érték</th></tr>
<tr>
<td>Gyártó</td>
<td>Huawei</td>
</tr>
<tr>
<td>Termékkód</td>
<td>LUNA2000-5-E1</td>
</tr>
<tr>
<td>Terméktípus</td>
<td>Akkumulátormodul</td>
</tr>
<tr>
<td>Energiatároló rendszer</td>
<td>Huawei LUNA2000-S1</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátortechnológia</td>
<td>Lítium-vasfoszfát (LiFePO4)</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul kapacitása</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Hasznos energia 5-S1 rendszerben</td>
<td>5 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td>Kisütési mélység (DoD)</td>
<td>100% (gyártói tesztfeltételek mellett)</td>
</tr>
<tr>
<td>Szükséges teljesítményvezérlő</td>
<td>LUNA2000-10KW-C1</td>
</tr>
<tr>
<td>Max. töltési/kisütési teljesítmény 5-S1 rendszerben</td>
<td>3,5 kW</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul mérete</td>
<td>590 × 255 × 360 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Akkumulátormodul tömege</td>
<td>68 kg (±3%)</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 5-S1 rendszer mérete</td>
<td>590 × 255 × 510 mm</td>
</tr>
<tr>
<td>Komplett 5-S1 rendszer tömege</td>
<td>80 kg (padlóállvánnyal)</td>
</tr>
<tr>
<td>Hűtés</td>
<td>Természetes konvekció</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer védettsége</td>
<td>IP66</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer üzemi hőmérséklete</td>
<td>−20 °C – +55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td>Telepítés</td>
<td>Kültéri / beltéri, gyártói előírás szerint</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer telepítési módja</td>
<td>Padlóra állítva, opcionálisan falra szerelve</td>
</tr>
<tr>
<td>Rendszer kommunikációja</td>
<td>RS485 / FE / CAN</td>
</tr>
<tr>
<td>Kapacitásbővítés</td>
<td>5-E1 és 7-E1 modulokkal</td>
</tr>
<tr>
<td>Modulok száma egy rendszerben</td>
<td>1–3 db</td>
</tr>
<tr>
<td>Párhuzamos rendszerek száma</td>
<td>Legfeljebb 4 (MB0 inverterrel)</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><em>A táblázat külön jelöli az önálló akkumulátormodul, valamint az abból felépített LUNA2000-S1 energiatároló rendszer műszaki paramétereit.</em></p>
<h2>Miért érdemes a Huawei LUNA2000-5-E1 akkumulátormodult választani?</h2>
<p>A <strong>Huawei LUNA2000-5-E1 5 kWh LiFePO4 akkumulátormodul</strong> ideális választás a Huawei LUNA2000-S1 energiatároló rendszer kiépítéséhez vagy kompatibilis rendszerének kapacitásbővítéséhez.</p>
<p>A moduláris kialakítás, a korszerű LiFePO4 cellatechnológia, a Module+ intelligens energiaoptimalizálás és az ötrétegű rendszerszintű biztonsági megoldások korszerű alapot biztosítanak a napelemes energiatároláshoz.</p>
<p>A Huawei LUNA2000-5-E1 megfelelő megoldás lehet napelemes kivitelezők, rendszerintegrátorok és olyan felhasználók számára, akik rugalmasan bővíthető, Huawei inverterekkel kompatibilis akkumulátoros energiatároló rendszert keresnek.</p>
<p><strong>Fontos:</strong> a Huawei LUNA2000-5-E1 önálló akkumulátormodul. A működő energiatároló rendszer kialakításához a Huawei LUNA2000-10KW-C1 teljesítményvezérlő modul és a megfelelő rendszerkiegészítők szükségesek.</p> </td></tr></table>DEYE-SE-F16 C akkumulátor2026-10-06T14:57:10+02:002026-10-06T14:57:10+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=717&name=deye-se-f16-c-akkumulator&Itemid=60978&category_pathway=10092<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/product_72_25_57_90103-bateria-lifepo4-deye-se-f12-c-lv-.jpg"/></td><td><h2>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 energiatároló akkumulátor – 51,2 V</h2>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C</strong> egy nagy kapacitású, <strong>16 kWh névleges energiatartalmú, 51,2 V-os LiFePO4 energiatároló akkumulátor</strong>, amely lakossági és kisebb üzleti energiatároló rendszerek kialakításához kínál korszerű és rugalmasan bővíthető megoldást.</p>
<p>A <strong>314 Ah kapacitású</strong> akkumulátor fejlett BMS akkumulátorfelügyelettel, CAN 2.0 és RS485 kommunikációval, valamint Bluetooth és alkalmazásalapú felügyeleti lehetőséggel rendelkezik. Moduláris kialakításának köszönhetően több akkumulátor párhuzamosan is alkalmazható, így a rendszer tárolókapacitása az energiaigényhez igazítható.</p>
<h3>16 kWh kapacitás és LiFePO4 technológia</h3>
<p>A Deye SE-F16-C névleges energiatartalma <strong>16 kWh</strong>, névleges kapacitása <strong>314 Ah</strong>, névleges feszültsége pedig <strong>51,2 V</strong>. Az akkumulátor üzemi feszültségtartománya <strong>44,8–57,6 V</strong>.</p>
<p>A <strong>LiFePO4 – lítium-vasfoszfát – akkumulátortechnológia</strong> hosszú élettartamot és stabil működést biztosít energiatárolási alkalmazásokban. A gyártó által ajánlott kisütési mélység <strong>90% DoD</strong>, a megadott ciklusélettartam pedig <strong>legalább 6000 ciklus</strong> 25 ±2 °C hőmérsékleten, 70%-os élettartam-végi kapacitás mellett.</p>
<h3>Nagy teljesítményű töltés és kisütés</h3>
<p>A Deye SE-F16-C maximális folyamatos töltőárama <strong>160 A</strong>, maximális folyamatos kisütőárama pedig <strong>230 A</strong>. A rendszer rövid idejű, 10 másodperces csúcsárama <strong>280 A</strong>.</p>
<p>A tényleges üzemi áramerősséget az akkumulátor töltöttségi szintje, hőmérséklete és a rendszer aktuális működési körülményei is befolyásolhatják.</p>
<h3>Fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</h3>
<p>A Deye SE-F16-C fejlett <strong>BMS akkumulátorfelügyeleti rendszerrel</strong> és aktív biztosítékkal rendelkezik. A BMS feladata az akkumulátor működésének felügyelete és a rendszer biztonságos üzemének támogatása.</p>
<p>Az inverterrel történő kommunikációhoz <strong>CAN 2.0 és RS485</strong> kapcsolat áll rendelkezésre. Az akkumulátor támogatja a <strong>Bluetooth + APP</strong> alapú felügyeletet is, így a rendszer állapota helyileg, kompatibilis rendszerben pedig távolról is nyomon követhető.</p>
<h3>Rugalmasan bővíthető energiatároló rendszer</h3>
<p>A Deye SE-F16-C egyik legfontosabb előnye a <strong>moduláris bővíthetőség</strong>. A gyártói dokumentáció szerint maximum <strong>32 akkumulátoregység kapcsolható párhuzamosan</strong>, megfelelő CAN-Box használatával pedig akár <strong>64 egységből álló rendszer</strong> is kialakítható.</p>
<p>Ennek köszönhetően az energiatároló rendszer kapacitása később is hozzáigazítható a megváltozó fogyasztási vagy termelési igényekhez.</p>
<h3>Többféle telepítési lehetőség</h3>
<p>A Deye SE-F16-C többféle telepítési módot támogat:</p>
<ul>
<li><strong>falra szerelhető,</strong></li>
<li><strong>padlóra állítható,</strong></li>
<li><strong>stackelt, egymásra helyezett kialakításban is telepíthető.</strong></li>
</ul>
<p>SE-F16 akkumulátorok esetén egy stackben legfeljebb <strong>4 egység helyezhető egymásra</strong>, miközben több akkumulátorcsoport párhuzamos alkalmazása is lehetséges.</p>
<h3>Bluetooth és Deye APP felügyelet</h3>
<p>A Bluetooth kapcsolat és a Deye alkalmazás segítségével az akkumulátor működése egyszerűen nyomon követhető. A gyártói rendszer többek között támogatja:</p>
<ul>
<li>az akkumulátor helyi monitorozását,</li>
<li>a gyors Bluetooth-párosítást,</li>
<li>az akkumulátor aktuális állapotának ellenőrzését,</li>
<li>az automatikus frissítést,</li>
<li>kompatibilis ESS rendszer esetén az inverter és az akkumulátor távoli felügyeletét.</li>
</ul>
<h3>Deye SE-F16-C műszaki adatok</h3>
<table style="width: 100%; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="8" cellspacing="0">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Modell</strong></td>
<td>Deye SE-F16-C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Akkumulátor technológia</strong></td>
<td>LiFePO4</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges kapacitás</strong></td>
<td>314 Ah</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges energia</strong></td>
<td>16 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges feszültség</strong></td>
<td>51,2 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Üzemi feszültségtartomány</strong></td>
<td>44,8–57,6 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos töltőáram</strong></td>
<td>160 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos kisütőáram</strong></td>
<td>230 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ajánlott kisütési mélység</strong></td>
<td>90% DoD</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ciklusélettartam</strong></td>
<td>≥6000 ciklus (25 ±2 °C, 70% EOL)</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kommunikáció</strong></td>
<td>CAN 2.0, RS485, Bluetooth + APP</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Párhuzamosíthatóság</strong></td>
<td>max. 32 db, CAN-Box használatával max. 64 db</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Telepítés</strong></td>
<td>falra szerelhető, padlóra állítható, stackelhető</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. stack</strong></td>
<td>4 db SE-F16 akkumulátor</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>IP-védettség</strong></td>
<td>IP21</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési hőmérséklet</strong></td>
<td>0–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési hőmérséklet</strong></td>
<td>-20–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tárolási hőmérséklet</strong></td>
<td>0–35 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Relatív páratartalom</strong></td>
<td>max. 95%, nem kondenzáló</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. telepítési magasság</strong></td>
<td>≤3000 m</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Méret (Sz × Ma × Mé)</strong></td>
<td>400 × 708 × 233 mm, függesztőlap nélkül</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tömeg</strong></td>
<td>kb. 109 kg</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Állapotjelzés</strong></td>
<td>LED – SOC, működési és védelmi állapot – valamint hangjelzés</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tanúsítványok</strong></td>
<td>UN38.3, MSDS, CE, CB</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Garancia</strong></td>
<td>A mindenkor érvényes Deye gyártói garanciális feltételek szerint</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<h3>Miért válassza a Deye SE-F16-C 16 kWh akkumulátort?</h3>
<ul>
<li><strong>16 kWh névleges energiatároló kapacitás</strong></li>
<li><strong>314 Ah</strong> kapacitás és 51,2 V névleges feszültség</li>
<li>hosszú élettartamú <strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia</strong></li>
<li><strong>90% ajánlott DoD</strong></li>
<li><strong>≥6000 ciklusos</strong> gyártó által megadott ciklusélettartam</li>
<li>fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</li>
<li>CAN 2.0 és RS485 kommunikáció</li>
<li>Bluetooth + APP felügyelet</li>
<li>akár 32 akkumulátor közvetlen párhuzamosítása</li>
<li>CAN-Box használatával akár 64 egységig bővíthető rendszer</li>
<li>falra, padlóra vagy stackelve is telepíthető</li>
</ul>
<h3>Fontos telepítési információ</h3>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C IP21 védettségű energiatároló akkumulátor</strong>. A megfelelő telepítési hely, környezeti feltételek, kábelezés, inverter-kompatibilitás és rendszerkonfiguráció kialakításakor minden esetben a Deye aktuális telepítési és használati útmutatóját kell figyelembe venni.</p>
<p>Az akkumulátor műszaki paraméterei és kompatibilitása a rendszer egyéb elemeitől, az inverter típusától és az alkalmazott rendszerkonfigurációtól is függhet. Telepítés előtt javasolt a teljes rendszer kompatibilitásának ellenőrzése.</p>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 akkumulátor</strong> nagy tárolókapacitást, hosszú ciklusélettartamot és rugalmas rendszerbővíthetőséget kínál olyan modern energiatároló rendszerekhez, ahol fontos a megbízható működés és az intelligens akkumulátorfelügyelet.</p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/product_72_25_57_90103-bateria-lifepo4-deye-se-f12-c-lv-.jpg"/></td><td><h2>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 energiatároló akkumulátor – 51,2 V</h2>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C</strong> egy nagy kapacitású, <strong>16 kWh névleges energiatartalmú, 51,2 V-os LiFePO4 energiatároló akkumulátor</strong>, amely lakossági és kisebb üzleti energiatároló rendszerek kialakításához kínál korszerű és rugalmasan bővíthető megoldást.</p>
<p>A <strong>314 Ah kapacitású</strong> akkumulátor fejlett BMS akkumulátorfelügyelettel, CAN 2.0 és RS485 kommunikációval, valamint Bluetooth és alkalmazásalapú felügyeleti lehetőséggel rendelkezik. Moduláris kialakításának köszönhetően több akkumulátor párhuzamosan is alkalmazható, így a rendszer tárolókapacitása az energiaigényhez igazítható.</p>
<h3>16 kWh kapacitás és LiFePO4 technológia</h3>
<p>A Deye SE-F16-C névleges energiatartalma <strong>16 kWh</strong>, névleges kapacitása <strong>314 Ah</strong>, névleges feszültsége pedig <strong>51,2 V</strong>. Az akkumulátor üzemi feszültségtartománya <strong>44,8–57,6 V</strong>.</p>
<p>A <strong>LiFePO4 – lítium-vasfoszfát – akkumulátortechnológia</strong> hosszú élettartamot és stabil működést biztosít energiatárolási alkalmazásokban. A gyártó által ajánlott kisütési mélység <strong>90% DoD</strong>, a megadott ciklusélettartam pedig <strong>legalább 6000 ciklus</strong> 25 ±2 °C hőmérsékleten, 70%-os élettartam-végi kapacitás mellett.</p>
<h3>Nagy teljesítményű töltés és kisütés</h3>
<p>A Deye SE-F16-C maximális folyamatos töltőárama <strong>160 A</strong>, maximális folyamatos kisütőárama pedig <strong>230 A</strong>. A rendszer rövid idejű, 10 másodperces csúcsárama <strong>280 A</strong>.</p>
<p>A tényleges üzemi áramerősséget az akkumulátor töltöttségi szintje, hőmérséklete és a rendszer aktuális működési körülményei is befolyásolhatják.</p>
<h3>Fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</h3>
<p>A Deye SE-F16-C fejlett <strong>BMS akkumulátorfelügyeleti rendszerrel</strong> és aktív biztosítékkal rendelkezik. A BMS feladata az akkumulátor működésének felügyelete és a rendszer biztonságos üzemének támogatása.</p>
<p>Az inverterrel történő kommunikációhoz <strong>CAN 2.0 és RS485</strong> kapcsolat áll rendelkezésre. Az akkumulátor támogatja a <strong>Bluetooth + APP</strong> alapú felügyeletet is, így a rendszer állapota helyileg, kompatibilis rendszerben pedig távolról is nyomon követhető.</p>
<h3>Rugalmasan bővíthető energiatároló rendszer</h3>
<p>A Deye SE-F16-C egyik legfontosabb előnye a <strong>moduláris bővíthetőség</strong>. A gyártói dokumentáció szerint maximum <strong>32 akkumulátoregység kapcsolható párhuzamosan</strong>, megfelelő CAN-Box használatával pedig akár <strong>64 egységből álló rendszer</strong> is kialakítható.</p>
<p>Ennek köszönhetően az energiatároló rendszer kapacitása később is hozzáigazítható a megváltozó fogyasztási vagy termelési igényekhez.</p>
<h3>Többféle telepítési lehetőség</h3>
<p>A Deye SE-F16-C többféle telepítési módot támogat:</p>
<ul>
<li><strong>falra szerelhető,</strong></li>
<li><strong>padlóra állítható,</strong></li>
<li><strong>stackelt, egymásra helyezett kialakításban is telepíthető.</strong></li>
</ul>
<p>SE-F16 akkumulátorok esetén egy stackben legfeljebb <strong>4 egység helyezhető egymásra</strong>, miközben több akkumulátorcsoport párhuzamos alkalmazása is lehetséges.</p>
<h3>Bluetooth és Deye APP felügyelet</h3>
<p>A Bluetooth kapcsolat és a Deye alkalmazás segítségével az akkumulátor működése egyszerűen nyomon követhető. A gyártói rendszer többek között támogatja:</p>
<ul>
<li>az akkumulátor helyi monitorozását,</li>
<li>a gyors Bluetooth-párosítást,</li>
<li>az akkumulátor aktuális állapotának ellenőrzését,</li>
<li>az automatikus frissítést,</li>
<li>kompatibilis ESS rendszer esetén az inverter és az akkumulátor távoli felügyeletét.</li>
</ul>
<h3>Deye SE-F16-C műszaki adatok</h3>
<table style="width: 100%; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="8" cellspacing="0">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Modell</strong></td>
<td>Deye SE-F16-C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Akkumulátor technológia</strong></td>
<td>LiFePO4</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges kapacitás</strong></td>
<td>314 Ah</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges energia</strong></td>
<td>16 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges feszültség</strong></td>
<td>51,2 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Üzemi feszültségtartomány</strong></td>
<td>44,8–57,6 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos töltőáram</strong></td>
<td>160 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos kisütőáram</strong></td>
<td>230 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ajánlott kisütési mélység</strong></td>
<td>90% DoD</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ciklusélettartam</strong></td>
<td>≥6000 ciklus (25 ±2 °C, 70% EOL)</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kommunikáció</strong></td>
<td>CAN 2.0, RS485, Bluetooth + APP</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Párhuzamosíthatóság</strong></td>
<td>max. 32 db, CAN-Box használatával max. 64 db</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Telepítés</strong></td>
<td>falra szerelhető, padlóra állítható, stackelhető</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. stack</strong></td>
<td>4 db SE-F16 akkumulátor</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>IP-védettség</strong></td>
<td>IP21</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési hőmérséklet</strong></td>
<td>0–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési hőmérséklet</strong></td>
<td>-20–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tárolási hőmérséklet</strong></td>
<td>0–35 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Relatív páratartalom</strong></td>
<td>max. 95%, nem kondenzáló</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. telepítési magasság</strong></td>
<td>≤3000 m</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Méret (Sz × Ma × Mé)</strong></td>
<td>400 × 708 × 233 mm, függesztőlap nélkül</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tömeg</strong></td>
<td>kb. 109 kg</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Állapotjelzés</strong></td>
<td>LED – SOC, működési és védelmi állapot – valamint hangjelzés</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tanúsítványok</strong></td>
<td>UN38.3, MSDS, CE, CB</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Garancia</strong></td>
<td>A mindenkor érvényes Deye gyártói garanciális feltételek szerint</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<h3>Miért válassza a Deye SE-F16-C 16 kWh akkumulátort?</h3>
<ul>
<li><strong>16 kWh névleges energiatároló kapacitás</strong></li>
<li><strong>314 Ah</strong> kapacitás és 51,2 V névleges feszültség</li>
<li>hosszú élettartamú <strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia</strong></li>
<li><strong>90% ajánlott DoD</strong></li>
<li><strong>≥6000 ciklusos</strong> gyártó által megadott ciklusélettartam</li>
<li>fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</li>
<li>CAN 2.0 és RS485 kommunikáció</li>
<li>Bluetooth + APP felügyelet</li>
<li>akár 32 akkumulátor közvetlen párhuzamosítása</li>
<li>CAN-Box használatával akár 64 egységig bővíthető rendszer</li>
<li>falra, padlóra vagy stackelve is telepíthető</li>
</ul>
<h3>Fontos telepítési információ</h3>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C IP21 védettségű energiatároló akkumulátor</strong>. A megfelelő telepítési hely, környezeti feltételek, kábelezés, inverter-kompatibilitás és rendszerkonfiguráció kialakításakor minden esetben a Deye aktuális telepítési és használati útmutatóját kell figyelembe venni.</p>
<p>Az akkumulátor műszaki paraméterei és kompatibilitása a rendszer egyéb elemeitől, az inverter típusától és az alkalmazott rendszerkonfigurációtól is függhet. Telepítés előtt javasolt a teljes rendszer kompatibilitásának ellenőrzése.</p>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 akkumulátor</strong> nagy tárolókapacitást, hosszú ciklusélettartamot és rugalmas rendszerbővíthetőséget kínál olyan modern energiatároló rendszerekhez, ahol fontos a megbízható működés és az intelligens akkumulátorfelügyelet.</p> </td></tr></table>DEYE-SE-F16 C akkumulátor2026-10-06T14:57:10+02:002026-10-06T14:57:10+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=717&name=deye-se-f16-c-akkumulator&Itemid=60978&category_pathway=10079<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/product_72_25_57_90103-bateria-lifepo4-deye-se-f12-c-lv-.jpg"/></td><td><h2>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 energiatároló akkumulátor – 51,2 V</h2>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C</strong> egy nagy kapacitású, <strong>16 kWh névleges energiatartalmú, 51,2 V-os LiFePO4 energiatároló akkumulátor</strong>, amely lakossági és kisebb üzleti energiatároló rendszerek kialakításához kínál korszerű és rugalmasan bővíthető megoldást.</p>
<p>A <strong>314 Ah kapacitású</strong> akkumulátor fejlett BMS akkumulátorfelügyelettel, CAN 2.0 és RS485 kommunikációval, valamint Bluetooth és alkalmazásalapú felügyeleti lehetőséggel rendelkezik. Moduláris kialakításának köszönhetően több akkumulátor párhuzamosan is alkalmazható, így a rendszer tárolókapacitása az energiaigényhez igazítható.</p>
<h3>16 kWh kapacitás és LiFePO4 technológia</h3>
<p>A Deye SE-F16-C névleges energiatartalma <strong>16 kWh</strong>, névleges kapacitása <strong>314 Ah</strong>, névleges feszültsége pedig <strong>51,2 V</strong>. Az akkumulátor üzemi feszültségtartománya <strong>44,8–57,6 V</strong>.</p>
<p>A <strong>LiFePO4 – lítium-vasfoszfát – akkumulátortechnológia</strong> hosszú élettartamot és stabil működést biztosít energiatárolási alkalmazásokban. A gyártó által ajánlott kisütési mélység <strong>90% DoD</strong>, a megadott ciklusélettartam pedig <strong>legalább 6000 ciklus</strong> 25 ±2 °C hőmérsékleten, 70%-os élettartam-végi kapacitás mellett.</p>
<h3>Nagy teljesítményű töltés és kisütés</h3>
<p>A Deye SE-F16-C maximális folyamatos töltőárama <strong>160 A</strong>, maximális folyamatos kisütőárama pedig <strong>230 A</strong>. A rendszer rövid idejű, 10 másodperces csúcsárama <strong>280 A</strong>.</p>
<p>A tényleges üzemi áramerősséget az akkumulátor töltöttségi szintje, hőmérséklete és a rendszer aktuális működési körülményei is befolyásolhatják.</p>
<h3>Fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</h3>
<p>A Deye SE-F16-C fejlett <strong>BMS akkumulátorfelügyeleti rendszerrel</strong> és aktív biztosítékkal rendelkezik. A BMS feladata az akkumulátor működésének felügyelete és a rendszer biztonságos üzemének támogatása.</p>
<p>Az inverterrel történő kommunikációhoz <strong>CAN 2.0 és RS485</strong> kapcsolat áll rendelkezésre. Az akkumulátor támogatja a <strong>Bluetooth + APP</strong> alapú felügyeletet is, így a rendszer állapota helyileg, kompatibilis rendszerben pedig távolról is nyomon követhető.</p>
<h3>Rugalmasan bővíthető energiatároló rendszer</h3>
<p>A Deye SE-F16-C egyik legfontosabb előnye a <strong>moduláris bővíthetőség</strong>. A gyártói dokumentáció szerint maximum <strong>32 akkumulátoregység kapcsolható párhuzamosan</strong>, megfelelő CAN-Box használatával pedig akár <strong>64 egységből álló rendszer</strong> is kialakítható.</p>
<p>Ennek köszönhetően az energiatároló rendszer kapacitása később is hozzáigazítható a megváltozó fogyasztási vagy termelési igényekhez.</p>
<h3>Többféle telepítési lehetőség</h3>
<p>A Deye SE-F16-C többféle telepítési módot támogat:</p>
<ul>
<li><strong>falra szerelhető,</strong></li>
<li><strong>padlóra állítható,</strong></li>
<li><strong>stackelt, egymásra helyezett kialakításban is telepíthető.</strong></li>
</ul>
<p>SE-F16 akkumulátorok esetén egy stackben legfeljebb <strong>4 egység helyezhető egymásra</strong>, miközben több akkumulátorcsoport párhuzamos alkalmazása is lehetséges.</p>
<h3>Bluetooth és Deye APP felügyelet</h3>
<p>A Bluetooth kapcsolat és a Deye alkalmazás segítségével az akkumulátor működése egyszerűen nyomon követhető. A gyártói rendszer többek között támogatja:</p>
<ul>
<li>az akkumulátor helyi monitorozását,</li>
<li>a gyors Bluetooth-párosítást,</li>
<li>az akkumulátor aktuális állapotának ellenőrzését,</li>
<li>az automatikus frissítést,</li>
<li>kompatibilis ESS rendszer esetén az inverter és az akkumulátor távoli felügyeletét.</li>
</ul>
<h3>Deye SE-F16-C műszaki adatok</h3>
<table style="width: 100%; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="8" cellspacing="0">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Modell</strong></td>
<td>Deye SE-F16-C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Akkumulátor technológia</strong></td>
<td>LiFePO4</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges kapacitás</strong></td>
<td>314 Ah</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges energia</strong></td>
<td>16 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges feszültség</strong></td>
<td>51,2 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Üzemi feszültségtartomány</strong></td>
<td>44,8–57,6 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos töltőáram</strong></td>
<td>160 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos kisütőáram</strong></td>
<td>230 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ajánlott kisütési mélység</strong></td>
<td>90% DoD</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ciklusélettartam</strong></td>
<td>≥6000 ciklus (25 ±2 °C, 70% EOL)</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kommunikáció</strong></td>
<td>CAN 2.0, RS485, Bluetooth + APP</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Párhuzamosíthatóság</strong></td>
<td>max. 32 db, CAN-Box használatával max. 64 db</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Telepítés</strong></td>
<td>falra szerelhető, padlóra állítható, stackelhető</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. stack</strong></td>
<td>4 db SE-F16 akkumulátor</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>IP-védettség</strong></td>
<td>IP21</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési hőmérséklet</strong></td>
<td>0–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési hőmérséklet</strong></td>
<td>-20–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tárolási hőmérséklet</strong></td>
<td>0–35 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Relatív páratartalom</strong></td>
<td>max. 95%, nem kondenzáló</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. telepítési magasság</strong></td>
<td>≤3000 m</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Méret (Sz × Ma × Mé)</strong></td>
<td>400 × 708 × 233 mm, függesztőlap nélkül</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tömeg</strong></td>
<td>kb. 109 kg</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Állapotjelzés</strong></td>
<td>LED – SOC, működési és védelmi állapot – valamint hangjelzés</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tanúsítványok</strong></td>
<td>UN38.3, MSDS, CE, CB</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Garancia</strong></td>
<td>A mindenkor érvényes Deye gyártói garanciális feltételek szerint</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<h3>Miért válassza a Deye SE-F16-C 16 kWh akkumulátort?</h3>
<ul>
<li><strong>16 kWh névleges energiatároló kapacitás</strong></li>
<li><strong>314 Ah</strong> kapacitás és 51,2 V névleges feszültség</li>
<li>hosszú élettartamú <strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia</strong></li>
<li><strong>90% ajánlott DoD</strong></li>
<li><strong>≥6000 ciklusos</strong> gyártó által megadott ciklusélettartam</li>
<li>fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</li>
<li>CAN 2.0 és RS485 kommunikáció</li>
<li>Bluetooth + APP felügyelet</li>
<li>akár 32 akkumulátor közvetlen párhuzamosítása</li>
<li>CAN-Box használatával akár 64 egységig bővíthető rendszer</li>
<li>falra, padlóra vagy stackelve is telepíthető</li>
</ul>
<h3>Fontos telepítési információ</h3>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C IP21 védettségű energiatároló akkumulátor</strong>. A megfelelő telepítési hely, környezeti feltételek, kábelezés, inverter-kompatibilitás és rendszerkonfiguráció kialakításakor minden esetben a Deye aktuális telepítési és használati útmutatóját kell figyelembe venni.</p>
<p>Az akkumulátor műszaki paraméterei és kompatibilitása a rendszer egyéb elemeitől, az inverter típusától és az alkalmazott rendszerkonfigurációtól is függhet. Telepítés előtt javasolt a teljes rendszer kompatibilitásának ellenőrzése.</p>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 akkumulátor</strong> nagy tárolókapacitást, hosszú ciklusélettartamot és rugalmas rendszerbővíthetőséget kínál olyan modern energiatároló rendszerekhez, ahol fontos a megbízható működés és az intelligens akkumulátorfelügyelet.</p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/product_72_25_57_90103-bateria-lifepo4-deye-se-f12-c-lv-.jpg"/></td><td><h2>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 energiatároló akkumulátor – 51,2 V</h2>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C</strong> egy nagy kapacitású, <strong>16 kWh névleges energiatartalmú, 51,2 V-os LiFePO4 energiatároló akkumulátor</strong>, amely lakossági és kisebb üzleti energiatároló rendszerek kialakításához kínál korszerű és rugalmasan bővíthető megoldást.</p>
<p>A <strong>314 Ah kapacitású</strong> akkumulátor fejlett BMS akkumulátorfelügyelettel, CAN 2.0 és RS485 kommunikációval, valamint Bluetooth és alkalmazásalapú felügyeleti lehetőséggel rendelkezik. Moduláris kialakításának köszönhetően több akkumulátor párhuzamosan is alkalmazható, így a rendszer tárolókapacitása az energiaigényhez igazítható.</p>
<h3>16 kWh kapacitás és LiFePO4 technológia</h3>
<p>A Deye SE-F16-C névleges energiatartalma <strong>16 kWh</strong>, névleges kapacitása <strong>314 Ah</strong>, névleges feszültsége pedig <strong>51,2 V</strong>. Az akkumulátor üzemi feszültségtartománya <strong>44,8–57,6 V</strong>.</p>
<p>A <strong>LiFePO4 – lítium-vasfoszfát – akkumulátortechnológia</strong> hosszú élettartamot és stabil működést biztosít energiatárolási alkalmazásokban. A gyártó által ajánlott kisütési mélység <strong>90% DoD</strong>, a megadott ciklusélettartam pedig <strong>legalább 6000 ciklus</strong> 25 ±2 °C hőmérsékleten, 70%-os élettartam-végi kapacitás mellett.</p>
<h3>Nagy teljesítményű töltés és kisütés</h3>
<p>A Deye SE-F16-C maximális folyamatos töltőárama <strong>160 A</strong>, maximális folyamatos kisütőárama pedig <strong>230 A</strong>. A rendszer rövid idejű, 10 másodperces csúcsárama <strong>280 A</strong>.</p>
<p>A tényleges üzemi áramerősséget az akkumulátor töltöttségi szintje, hőmérséklete és a rendszer aktuális működési körülményei is befolyásolhatják.</p>
<h3>Fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</h3>
<p>A Deye SE-F16-C fejlett <strong>BMS akkumulátorfelügyeleti rendszerrel</strong> és aktív biztosítékkal rendelkezik. A BMS feladata az akkumulátor működésének felügyelete és a rendszer biztonságos üzemének támogatása.</p>
<p>Az inverterrel történő kommunikációhoz <strong>CAN 2.0 és RS485</strong> kapcsolat áll rendelkezésre. Az akkumulátor támogatja a <strong>Bluetooth + APP</strong> alapú felügyeletet is, így a rendszer állapota helyileg, kompatibilis rendszerben pedig távolról is nyomon követhető.</p>
<h3>Rugalmasan bővíthető energiatároló rendszer</h3>
<p>A Deye SE-F16-C egyik legfontosabb előnye a <strong>moduláris bővíthetőség</strong>. A gyártói dokumentáció szerint maximum <strong>32 akkumulátoregység kapcsolható párhuzamosan</strong>, megfelelő CAN-Box használatával pedig akár <strong>64 egységből álló rendszer</strong> is kialakítható.</p>
<p>Ennek köszönhetően az energiatároló rendszer kapacitása később is hozzáigazítható a megváltozó fogyasztási vagy termelési igényekhez.</p>
<h3>Többféle telepítési lehetőség</h3>
<p>A Deye SE-F16-C többféle telepítési módot támogat:</p>
<ul>
<li><strong>falra szerelhető,</strong></li>
<li><strong>padlóra állítható,</strong></li>
<li><strong>stackelt, egymásra helyezett kialakításban is telepíthető.</strong></li>
</ul>
<p>SE-F16 akkumulátorok esetén egy stackben legfeljebb <strong>4 egység helyezhető egymásra</strong>, miközben több akkumulátorcsoport párhuzamos alkalmazása is lehetséges.</p>
<h3>Bluetooth és Deye APP felügyelet</h3>
<p>A Bluetooth kapcsolat és a Deye alkalmazás segítségével az akkumulátor működése egyszerűen nyomon követhető. A gyártói rendszer többek között támogatja:</p>
<ul>
<li>az akkumulátor helyi monitorozását,</li>
<li>a gyors Bluetooth-párosítást,</li>
<li>az akkumulátor aktuális állapotának ellenőrzését,</li>
<li>az automatikus frissítést,</li>
<li>kompatibilis ESS rendszer esetén az inverter és az akkumulátor távoli felügyeletét.</li>
</ul>
<h3>Deye SE-F16-C műszaki adatok</h3>
<table style="width: 100%; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="8" cellspacing="0">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Modell</strong></td>
<td>Deye SE-F16-C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Akkumulátor technológia</strong></td>
<td>LiFePO4</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges kapacitás</strong></td>
<td>314 Ah</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges energia</strong></td>
<td>16 kWh</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Névleges feszültség</strong></td>
<td>51,2 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Üzemi feszültségtartomány</strong></td>
<td>44,8–57,6 V</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos töltőáram</strong></td>
<td>160 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. folyamatos kisütőáram</strong></td>
<td>230 A</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési csúcsáram</strong></td>
<td>280 A / 10 s</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ajánlott kisütési mélység</strong></td>
<td>90% DoD</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Ciklusélettartam</strong></td>
<td>≥6000 ciklus (25 ±2 °C, 70% EOL)</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kommunikáció</strong></td>
<td>CAN 2.0, RS485, Bluetooth + APP</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Párhuzamosíthatóság</strong></td>
<td>max. 32 db, CAN-Box használatával max. 64 db</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Telepítés</strong></td>
<td>falra szerelhető, padlóra állítható, stackelhető</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. stack</strong></td>
<td>4 db SE-F16 akkumulátor</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>IP-védettség</strong></td>
<td>IP21</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Töltési hőmérséklet</strong></td>
<td>0–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kisütési hőmérséklet</strong></td>
<td>-20–55 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tárolási hőmérséklet</strong></td>
<td>0–35 °C</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Relatív páratartalom</strong></td>
<td>max. 95%, nem kondenzáló</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Max. telepítési magasság</strong></td>
<td>≤3000 m</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Méret (Sz × Ma × Mé)</strong></td>
<td>400 × 708 × 233 mm, függesztőlap nélkül</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tömeg</strong></td>
<td>kb. 109 kg</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Állapotjelzés</strong></td>
<td>LED – SOC, működési és védelmi állapot – valamint hangjelzés</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Tanúsítványok</strong></td>
<td>UN38.3, MSDS, CE, CB</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Garancia</strong></td>
<td>A mindenkor érvényes Deye gyártói garanciális feltételek szerint</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<h3>Miért válassza a Deye SE-F16-C 16 kWh akkumulátort?</h3>
<ul>
<li><strong>16 kWh névleges energiatároló kapacitás</strong></li>
<li><strong>314 Ah</strong> kapacitás és 51,2 V névleges feszültség</li>
<li>hosszú élettartamú <strong>LiFePO4 akkumulátortechnológia</strong></li>
<li><strong>90% ajánlott DoD</strong></li>
<li><strong>≥6000 ciklusos</strong> gyártó által megadott ciklusélettartam</li>
<li>fejlett BMS akkumulátorfelügyelet</li>
<li>CAN 2.0 és RS485 kommunikáció</li>
<li>Bluetooth + APP felügyelet</li>
<li>akár 32 akkumulátor közvetlen párhuzamosítása</li>
<li>CAN-Box használatával akár 64 egységig bővíthető rendszer</li>
<li>falra, padlóra vagy stackelve is telepíthető</li>
</ul>
<h3>Fontos telepítési információ</h3>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C IP21 védettségű energiatároló akkumulátor</strong>. A megfelelő telepítési hely, környezeti feltételek, kábelezés, inverter-kompatibilitás és rendszerkonfiguráció kialakításakor minden esetben a Deye aktuális telepítési és használati útmutatóját kell figyelembe venni.</p>
<p>Az akkumulátor műszaki paraméterei és kompatibilitása a rendszer egyéb elemeitől, az inverter típusától és az alkalmazott rendszerkonfigurációtól is függhet. Telepítés előtt javasolt a teljes rendszer kompatibilitásának ellenőrzése.</p>
<p>A <strong>Deye SE-F16-C 16 kWh LiFePO4 akkumulátor</strong> nagy tárolókapacitást, hosszú ciklusélettartamot és rugalmas rendszerbővíthetőséget kínál olyan modern energiatároló rendszerekhez, ahol fontos a megbízható működés és az intelligens akkumulátorfelügyelet.</p> </td></tr></table>Deye SE-F5 Pro-C 5.12 kWh2026-06-29T14:16:13+02:002026-06-29T14:16:13+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=613&name=deye-se-f5-pro-c-5-12-kwh&Itemid=60978&category_pathway=10092<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/deye_pro_c.png"/></td><td> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/deye_pro_c.png"/></td><td> </td></tr></table>Deye SE-F5 Pro-C 5.12 kWh2026-06-29T14:16:13+02:002026-06-29T14:16:13+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=613&name=deye-se-f5-pro-c-5-12-kwh&Itemid=60978&category_pathway=10079<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/deye_pro_c.png"/></td><td> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/deye_pro_c.png"/></td><td> </td></tr></table>MEB2-B5H-AIO Midea 5kWh Akkumulátor PowerInfi G2 sorozathoz2026-05-15T11:43:18+02:002026-05-15T11:43:18+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=584&name=meb2-b5h-aio-midea-5kwh-akkumulator-powerinfi-g2-sorozathoz&Itemid=60978&category_pathway=10093<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/hienergy_battery_5kwh.png"/></td><td><h3 data-path-to-node="3"> </h3>
<p data-path-to-node="7"><sup data-turn-source-index="8"></sup></p>
<p data-path-to-node="4"><sup data-turn-source-index="3"></sup></p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/hienergy_battery_5kwh.png"/></td><td><h3 data-path-to-node="3"> </h3>
<p data-path-to-node="7"><sup data-turn-source-index="8"></sup></p>
<p data-path-to-node="4"><sup data-turn-source-index="3"></sup></p> </td></tr></table>MEB2-B5H-AIO Midea 5kWh Akkumulátor PowerInfi G2 sorozathoz2026-05-15T11:43:18+02:002026-05-15T11:43:18+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=584&name=meb2-b5h-aio-midea-5kwh-akkumulator-powerinfi-g2-sorozathoz&Itemid=60978&category_pathway=10079<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/hienergy_battery_5kwh.png"/></td><td><h3 data-path-to-node="3"> </h3>
<p data-path-to-node="7"><sup data-turn-source-index="8"></sup></p>
<p data-path-to-node="4"><sup data-turn-source-index="3"></sup></p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/hienergy_battery_5kwh.png"/></td><td><h3 data-path-to-node="3"> </h3>
<p data-path-to-node="7"><sup data-turn-source-index="8"></sup></p>
<p data-path-to-node="4"><sup data-turn-source-index="3"></sup></p> </td></tr></table>MEC-HJXH-AIO Midea Akkumulátor BMS+Base HiEnergy sorozathoz2026-05-15T11:35:41+02:002026-05-15T11:35:41+02:00https://landriano.huhttps://landriano.hu/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=583&name=mec-hjxh-aio-midea-akkumulator-bms-base-hienergy-sorozathoz&Itemid=60978&category_pathway=10079<table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/hienergy_bmsbase.png"/></td><td><h3 data-path-to-node="3"> </h3>
<p data-path-to-node="7"><sup data-turn-source-index="8"></sup></p>
<p data-path-to-node="4"><sup data-turn-source-index="3"></sup></p> </td></tr></table><table><tr><td><img src="https://landriano.hu/images/com_hikashop/upload/thumbnails/150x150/hienergy_bmsbase.png"/></td><td><h3 data-path-to-node="3"> </h3>
<p data-path-to-node="7"><sup data-turn-source-index="8"></sup></p>
<p data-path-to-node="4"><sup data-turn-source-index="3"></sup></p> </td></tr></table>